NOWOŚĆ!!! CRANEX® 3D


Oferujemy Państwu pełną gamę diagnostyki stomatologicznej w oparciu o funkcje aparatu CRANEX 3D firmy SOREDEX (Finlandia).

 

Możliwości diagnostyczne:

 

Obrazowanie pantomograficzne oferuje pełną gamę możliwości dla diagnostyki stomatologicznej. Opcja cefalometrii to doskonałe narzędzia dla ortodontów – narzędzie dzięki, któremu lekarz zaplanuje pełne leczenie ortodontyczne.

 

 

Funkcja obrazowania w wymiarze 3D pozwala w najlepszy sposób zaplanować leczenie i zabiegi chirurgicnze w odniesieniu do indywidualnej anatomii pacjenta. Aparat może by wyposażone w dwa pola obrazowania: 61x41 mm oraz 61x78 mm.

 

 

Za pomocy takiego rozwiazania w łatwy sposób otrzymamy obrazowanie trójwymiarowe poszczególnych części anatomicznych zęby szczeki, żuchwy, stawów skroniowo-żuchowych czy zatoki.

 

 

Aparat pantomograficzny z cefalostatem oraz tomografią 3D. Najbardziej dynamiczny system obrazowania na rynku, który spełni potrzeby każdej kliniki stomatologicznej. Świeży i kompaktowy design, łatwość obsługi i doskonałe rezultaty pracy to atuty Cranex 3D.

 

 

Obrazowanie pantomograficzne oferuje pełną gamę możliwości dla diagnostyki stomatologicznej. Opcja cefalometrii daje doskonałe narzędzia dla ortodontów – oprogramowanie dzięki któremu lekarz zaplanuje leczenie ortodontyczne i chirurgiczne. Funkcja obrazowanie w wymiarze 3D pozwala w najlepszy sposób zaplanować leczenie i zabiegi w odniesieniu do indywidualnej anatomii pacjenta.

 

 

Dwa rozmiary pola 3D:
Wraz ze zdjęciem na płycie CD mogą otrzymać Państwo (proszę zaznaczyć na skierowaniu) wydruk zdjęcia na specjalnej folii lub papierze w celu szybkiego podglądu. Na płycie natomiast otrzymacie Państwo program do odtwarzania na komputerze - SCANORA-LITE dla wszystkich zdjęć z wyjątkiem tomografii. Do tomografii dedykowany jest program OnDemand3DDental, który pozwala na edycję pierwotnych obrazów i zapisywanie wszelkich zmian, naniesionych przez Państwa w badaniu.

 

Kliknij, aby pobrać skierowanie w formie pdfa do wydruku.